- Reset + PDFPrindi

Nõukogu koosseisIndrek Neivelt
AS Pocopay juhatuse esimees 
noorma

Mart Noorma
füüsik ja tehnikateadlane, Eesti tudengisatelliidi programmi algataja ning juhendaja, TÜ loodus- ja tehnoloogiateaduskonna prodekaan, õppimise ja õpetamise arendus-keskuse juhataja


Tõnu Kõrvits
helilooja, EMTA õppejõud 


Olga Temnikova
galerist, noore kultuuritegelase eripreemia laureaat 2014
tootsen

Jaan Tootsen
Saatesarja "Ööülikool" toimetaja, noore kultuuritegelase preemia laureaat 2010


Jaan Undusk
Eesti TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse direktor, Eesti Teaduste Akadeemia liige humanitaarteaduste alalVabariigi Presidendi Kultuurirahastu on Vabariigi Presidendi eestvõttel 1993. aastal algatatud sihtasutus, mis koondab üksikisikute, ettevõtete, organisatsioonide ja ühenduste rahalisi annetusi Eesti kultuuri-, haridus- ja teadusalase tegevuse toetamiseks. Kultuurirahastu tegevust kavandab ja juhib nõukogu, igapäevast tööd korraldab juhataja.

Kultuurirahastu annab välja Vabariigi Presidendi noore kultuuritegelase preemiat, noore teadlase preemiat, noore IT-teadlase preemiat, hariduspreemiaid ja reaalteaduste eripreemiat.

Traditsiooniliseks tegevuseks on kujunenud rahvaluulepreemiate väljaandmine ning Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi läbiviidava õpilaste ajaloo-alaste uurimistööde konkursi toetamine.arukaevu
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
juhataja