- Reset + PDFPrindi

Eesti Agrenska Fondi patroon Evelin Ilves viibib Rootsis visiidil

Eesti Agrenska Fondi patroon Evelin Ilves viibib Rootsis visiidil
Evelin Ilves külastas Göteborgis Rootsi kuninganna Silvia nimelist lastehaiglat.
© Vabariigi Presidendi Kantselei

27.02.2015

Puudega lastele ning nende peredele suunatud nõustamis- ja arenduskeskuse Eesti Agrenska Fondi patroon Evelin Ilves viibib visiidil Göteborgis, kus ta osales Agrenska Fondi heategevuslikul õhtusöögil, millega koguti 46 000 eurot Tartu lähedal asuvale puuetega ja harvaesinevate haigustega laste ning nende perede nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskusele.

Göteborgis, Agrenska Akadeemias eile õhtul toimunud heategevusliku õhtusöögi eesmärgiks oli toetada Agrenska Fondi Eesti tütarfondi, mis on praeguseks tegutsenud 12 aastat, suurprojekte. Heategevusliku õhtusöögiga kogutud 46 000 eurot aitavad lõpetada ehitustööd Tartu lähedal asuva Tammistu mõisa kujundamisel Eesti puuetega ja harvaesinevate haigustega laste ja nende perede nõustamis- ja rehabilitatsioonikeskuseks, millele Rootsi Ågrenska Perekeskuse patroon kuninganna Silvia pani 2007. aastal nurgakivi.

Õhtusöögil pakkus Vabariigi Presidendi Kantselei peakokk Taigo Lepik koos Rootsi kolleegi Benny Claessoniga Eestiga seotud maitseid, kasutades erinevate maakondade toorainet.

Presidendi abikaasa külastas Göteborgis ka Rootsi kuninganna Silvia nimelist lastehaiglat.


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond
tel 631 6229