- Reset + PDFPrindi

President Ilves külastas täna Pärnus ettevõtteid Wendre ja Stram

President Toomas Hendrik Ilves külastas täna Euroopa suurimate vooditekstiilitootjate hulka kuuluvat Pärnu ettevõtet AS Wendre ning avas Trading House Scandinavia AB kontserni kuuluva OÜ Stram tootmistsehhi.

Kontserni omanik Peter Hunt ning Wendre tegevjuht Vahur Roosaar andsid ülevaate ettevõtete tänasest seisust ning tulevikuplaanidest. President Ilvest tunnustas Wendret, kes on suutnud jätkata arenemist välisturgudele ning kasvatada ettevõtte käivet tänases keerulises majandussituatsioonis.

„Mul on hea meel näha, kuidas õigetel hetkedel innovaatikasse ning tootmise automatiseerimisse investeerimine võimaldab ka majanduslikult rasketel aegadel ettevõtet arendada ning uusi töökohti luua. Just see tagab meie ettevõtete edu rahvusvahelistel turgudel ning hoiab alles meie inimeste töökohad,“ sõnas president Ilves Wendre tegevust ning juhtimist tunnustades.

AS Wendre ja OÜ Stram annavad täna tööd ligi 700 inimesele. AS Wendre tootmisüksused asuvad lisaks Pärnule ja Vändrale veel ka Rootsis, Poolas ja Hiinas.

 

Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond
tel 631 6229