- Reset + PDFPrindi

President Ilves andis stardi laste heategevuslikule teatejooksule ja tegi annetuskõne heategevustelefonile

08.05.2014

President Toomas Hendrik Ilves andis täna, Tallinna Vabaduse väljakul stardi üheksandale laste heategevuslikule teatejooksule, millega toetatakse liikumisvõime kaotanud lapsi ning tegi annetuskõne heategevustelefonile.

Riigipea meenutas, et selline jooks toimub kahekümnes Eesti paigas, kus stardijoonel seisab kokku üle üheksa tuhande lapse, lisades, et see on Eesti suurim laste- ja noortespordi üritus, Eesti suurim üritus, kus lapsed ise saavad anda oma panuse heategevusse.

"7-aastane Astrid, 14-aastane Gerry ning teised liikumisvõime kaotanud lapsed Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses saavad teie toel astuda sammu lähemale oma toimetulekule ja iseseisvale liikumisele. Teie abikäed aitavad neil tugevamaks saada," ütles president Ilves.

Ta kutsus kõiki täiskasvanuid helistama heategevustelefonil 900 77 77, et anda oma toetus liikumisvõime kaotanud lastele. Märgakem neid, kes meie märkamist vajavad," pöördus riigipea kõigi lastevanemate poole, tehes sealsamas annetuskõne heategevustelefonile.


Vabariigi Presidendi Kantselei
avalike suhete osakond
tel 631 6229