- Reset + PDFPrindi

"Aasta ettevõtja tiitli said meelelahutusärimehed Peeter ja Priit Rebane", Delfi, 7. november 2013

07.11.2013

President Toomas Hendrik Ilves kuulutas 2013. aasta Eesti ettevõtjaiks meelelahutusärimehed Peeter ja Priit Rebase BDG Holdings OÜst. Majandusminister Juhan Parts tunnustas elutööpreemiaga EBSi asutajat ja juhti Madis Habakukke.

Vennad tunnistasid pärast Swissotelis toimunud pidulikul õhtusöögil auhinna kättesaamist, et on meeldivalt üllatunud žürii valiku üle. "See on tunnustus kogu meie meeskonnale," tõdes Priit Rebane.

Mõlemad avaldasid tunnustust kolleegidele. "Austan kõiki neid ettevõtjaid, kes julgenud uusi ärisid teha ja olla innovatiivsed, ja vanu ärisid edendada. See ei ole kerge," ütles Priit Rebane.

"Tahan väga loota, et Eesti ei satu selle 44 protsendi riikide poolele, kus negatiivne ärikeskkond. Et me ei läheks liigse maksustamise teele, vaid pigem toetaks ettevõtteid," sõnas Peeter Rebane.

"Ma oleks siin pessimistlik: enam hullemaks minna ei saa," lisas tema vend.

Vendade Rebaste juhitud ettevõte korraldas tänavu Tallinna Lauluväljakul suurkontserdi, kus astus üles Robbie Williams, viimase kümne aasta jooksul on nad Eestisse esinema toonud Lady Gaga, Stingi, Kylie Minogue', Metallica, Madonna ja paljuid teisi maailmakuulsusi.

Tänavu juunis müüsid Rebased enamusosaluse BDG Music Groupis USA meelelahutuskontsernile Live Nations Entertainment.

Aasta ettevõtja tiitlile kandideerisid lisaks võitjatele Mailis Lintlom Windoor ASist, Thomas Padovani Webinfluence Group ASist, Anthony ja Max Rivshin Top Connect OÜst ning Hellar Mutle Bestra Engineering ASist.


Artikkel Delfi veebilehel.