- Reset + PDFPrindi

Vabariigi President SOS Lasteküla 20. sünnipäevaks

Vabariigi President SOS Lasteküla 20. sünnipäevaks © Arno Mikkor

15.06.2015

Head sõbrad!


Suured asjad sünnivad heast tahtest ja koos tegemisest. Meie SOS Lasteküla on just selline vabakondlik organisatsioon, mis heale tahtele ja koos tegemisele toetudes on aidanud teha Eestit hoolivamaks ja paremaks.

Kahekümne aasta jooksul olete aidanud üles kasvada paljudel tublidel noortel inimestel, pakkunud neile kodu ja perekonda, lahendanud üheskoos nende muresid ja rõõmustanud üheskoos nende rõõmudega. Seda kõike olete teinud ühte hoides ja üksteist toetades ning seda suurt tööd teete te edasi, pannes sinna oma headuse, hoole, teadmised ja oskused.

Ning muidugi on oluline, et SOS Lasteküla pühendumus ja kaasaegne suhtumine on aidanud nende aastatega muuta meie sotsiaalsüsteemi lapsesõbralikumaks ja avatumaks ning meie annetuskultuuri sihitäpsemaks. See kõik on toonud Eestisse juurde lootusrikkaid noori. Lastekülades on ju suureks kasvanud ja asunud oma elu elama sadakond noort inimest ning kokku saab meie neljas lastekülas ja kahes noortekodus aastas abi 600 last.

Minu tänu kuulub kõigile teile, kes te olete ennast pühendanud SOS Lasteküla edendamisele Eestis, kõigile teile, kes te perevanematena olete rõõmsal meelel teinud oma äärmiselt tänuväärset tööd, lasteküla sõpradele ja toetajatele.

Aitäh teile!


Teie,
Toomas Hendrik Ilves