Elulugu

Sündinud 20. aprillil 1968 Tallinnas ... loe edasi

- Reset + PDFPrindi

Patroonlus

Eesti Lastekirjanduse Keskus
Eesti Lastekirjanduse Keskuse juurde kuulub arhiivraamatukogu ning erialane infokeskus, samuti korraldatakse näitusi ja loomekonkursse. Näiteks Nukitsa konkurss, Aasta Rosina auhind, Muhvi auhind, lastekirjanduse ümarlaud ja ettelugemise päev 20. oktoobril.


Keila SOS Lasteküla
SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid kasvada üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas.


"Koolileiva" projekt
Leivatootjad teevad Eesti Leivaliidu eestvedamisel lastele koolileiba. Koolileib on õpilaste valitud retsepti järgi valmistatud tervislik leib, mis sisaldab 100% rukkijahu.


SA Tallinna Lastehaigla Toetusfond
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Toetusfond on heategevusfond, mis aitab kaasa lastesõbraliku haigla kujundamisele ja parima võimaliku meditsiinilise abi toomisele Tallinna Lastehaiglasse.


SA Eesti Agrenska Fond
Eesti Agrenska Fondi on kaasaegne puudega lastele ja nende peredele suunatud nõustamis- ja arenduskeskus Eestis. Eesti Agrenska arendab abivõimalusi, mis toetavad mitte üksnes puudega last, vaid eeskätt tema peret kui tervikut.


Heategevusfond Aitan Lapsi SA
Heategevusfondi Aitan Lapsi SA lõi 2009. aastal Norra-Eesti Kaubanduskoda koostöös Kuningliku Norra Saatkonnaga. Esimese projektina toetas fond Põlva Haigla lasteosakonda meditsiinitehnika ja haiglamööbli soetamisel. 2010. aastal alustati koostöös Eesti Pandipakendi, Tomra Balticu, Tschudi Shipping Company, Eesti Statoili ja DnB Nord Pangaga ettevalmistusi heategevuskampaania korraldamiseks vähekindlustatud lastele kultuurielamuste pakkumiseks. Projekti esmaesitlus toimus Kadriorus, Presidendi Kantselei pargis 18. mail 2011. aastal.


Konkurss "Aasta Kodu"
Aasta kodu konkursil valitakse kauneim kodu, samuti antakse välja tiitlid - rahva lemmik, kõige lapsesõbralikum kodu, parim värvi- ja valguslahendus, hea tundega kodu, kauneim köök ja vannituba ning eraldi ka nutika lahenduse ja kauni tekstiili preemia.


Vabariigi Presidendi abikaasa allfond
SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juurde on moodustatud Vabariigi Presidendi abikaasa allfond. Allfond on heategeva suunitlusega ning keskendub eelkõige sotsiaalsfäärile. Oluline koht on tervislike eluviiside propageerimisel ja spordi toetamisel. Suurima ettevõtmisena annabki allfond kaks korda aastas välja noore sportlase preemiat.


Tallinna IV rahvusvaheline illustratsioonitriennaal "Pildi jõud"
5. novembril 2013 avati Tallinna IV rahvusvaheline illustratsioonitriennaal "Pildi jõud", kus näidatakse Läänemere äärsete riikide raamatuillustratsioonide paremikku. Illustratsioonitriennaal seab eesmärgiks tutvustada Läänemere regiooni oma ala parimaid, õpetada mõistma erinevat kunstiliselt kõrgetasemelist illustratsioonikunsti. Triennaalil kohtuvad Taani, Rootsi, Norra, Venemaa (Peterburi ja Moskva), Soome, Saksamaa, Poola, Leedu, Läti ja Eesti kunstnikud. Tallinnasse on tööd saatnud omal maal tunnustatud ja rahvusvaheliselt tuntud lasteraamatute illustraatorid. Triennaali peakorraldajad on Eesti Kujundusgraafikute Liit ja Eesti Rahvusraamatukogu.


WHO Euroopa regiooni tervise eestkõneleja mittenakkushaiguste alal


Kihnu Viiulifestival
Kihnu Viiulifestival - austusavaldus Kihnu viiuldajatele, toimub SA Kihnu Kultuuriruumi kultuuriürituste raames igal aastal oktoobrikuu esimesel nädalavahetusel. Festivali eemärk on väärtustada viiulimängu, arendada mängutraditsiooni ning muuta viiuliõpe loomulikuks hariduse osaks Kihnus. Tutvustada traditsioonilist kulutuuripärandit, tugevdades kultuurisidemeid ja vahetades kultuuri edendamise ning traditsioonide säilitamise kogemusi.


I Eesti Naiste Tantsupidu


Teavituskampaania "Eesti naise tervis"
2010. aastal toimus neljandat korda konverents, mille raames pööratakse tähelepanu Eesti naise tervisele.


Chopini Aasta 2010 Eestis
2010. aastat tähistatakse Fryderyk Chopini Aastana, kuna siis möödub 200 aastat kuulsa helilooja ja pianisti sünnist. Chopini Aasta patrooniks Eestis on Evelin Ilves.


Teavituskampaania "Kaitse oma last interneti ohtude eest!"
Teavituskampaania juhib nii laste kui ka nende vanemate tähelepanu internetis varitsevate ohtudele.


Õuesõppe pedagoogika (2007)
Õues liikumine ja õppimine ravib meid ka kõige sügavamast depressioonist, toob meis esile head iseloomuomadused ja annab tõuke uuenduslikule mõtlemisviisile.


Heategevusprogramm "Saa nägijaks!"
"Saa nägijaks!" heategevuskampaania ulatab abikäe vastsündinutele, lastele ja õpilastele. Eesmärgiks on aidata noori vaegnägijaid ja parandada vastsündinute diagnoosimist.