kantseleis

Valik meediakajastusi

- Reset + Prindi

"President Ilves avas Balti innovatsioonikonverentsi Tallinnas", Tallinna Teaduspark Tehnopol, 5. september 2011

President Toomas Hendrik Ilvese sõnavõtt
© Tallinna Teaduspark Tehnopol

05.09.2011

Täna avas president Toomas Hendrik Ilves teadusparkide ja ettevõtlusinkubaatorite rahvusvahelise konverentsi Baltic Dynamics 2011. Kahepäevane konverents tõi Tallinnasse osalejaid 33 riigist.

Avasõnavõtus rõhutas president Balti mere riikide koostöö olulisust, et parandada siinsete ettevõtete konkurentsivõimet.

„Selleks, et ujuda koos suurte kaladega nii Aasiast kui Ameerikast, peavad meie regiooni ettevõtted kasutama kõiki koostöövõimalusi. Olgu selleks teadusparkide pakutavad võimalused või Euroopa Liidus meie regiooni arengule keskenduv Läänemere strateegia,“ mainis president Ilves.

„Innovatsioon liigub kiiresti. Sellest tuleb aru saada ning sellega kaasas püsida. Me ei saa riskida kvaliteedi langemisega oma toodete ja teenuste puhul ning samuti ei tohi me teha suuri vigu. Seetõttu peamegi rohkem mõtlema piiride üleselt, siduma disaini ja tootearendust ning ärgitama ülikoole liikuma turustatavate innovaatiliste toodete suunas,“ lisas Ilves.

Kahe päeva jooksul esinevad konverentsil erinevate riikide innovatsiooni tugistruktuuride esindajad, kes tutvustavad ja jagavad enda kogemusi. Lisaks on konverentsi programmi lisatud disaini ja loomeettevõtlust kajastavas sessioonid.

Baltic Dynamics on Eesti, Läti ja Leedu vahet roteeruv iga-aastane innovatsioonikonverents, mis on suunatud teadusparkide ja innovatsioonikeskuste juhtidele. Baltic Dynamics 2011 konverentsi korraldab Tallinna Teaduspark Tehnopol.

 

Lisainformatsioon:
Martin Goroško
Turundusjuht
Tel: +372 4800228
GSM: +372 56800228
E-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Web: http://www.tehnopol.ee/
Skype: martin_gorosko